ANGELICA NEGRILA

Acest blog se doreste a fi o cale de legatura intre mine si prietenii, cunostintele si elevii mei oferindu-le posibilitatea de a revedea imagini din activitatile petrecute impreuna de-a lungul timpului. Fie ca trecerea anilor sa nu inlature gandurile frumoase si amintirile placute din sufletele fiecaruia!

miercuri, 18 iunie 2014

Sfarsit de an scolar 2014






Publicat de angi.negrila la 12:14 Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Postări mai noi Pagina de pornire
Abonați-vă la: Postări (Atom)

Salutare tuturor!

Daca din intamplare sau cu buna stiinta, ati ajuns pe blogul meu, eu va spun bun venit!
Ma bucur ca pot sa impartasesc cu prietenii si elevii mei impresii placute, sper, legate de actiunile desfasurate impreuna.

Faceți căutări pe acest blog

CUPRINS

  • Despre mine si nu numai...
  • Pagina elevilor mei promoția 2015-2020
  • Pagina elevilor mei promotia 2011-2015
  • Pagina elevilor mei din promotia 2007-2011
  • Situl Scolii Gimnaziale Castranova
  • Ancora, wikispace creat pentru elevii si dascalii din scoala mea
  • Participarea Ansamblului Pandurasii la concursul Plai de cantec oltenesc
  • Participarea Ansamblului Panduraşii de 1 iunie 2011 in Piata Mihai Viteazul din Craiova
  • Ansamblul Pandurasii la Ziua Satului Castranova 21 mai 2013
  • Ansamblul de dansuri populare PANDURASII

Persoane interesate

Totalul afișărilor de pagină

Despre mine

angi.negrila
Vizualizați profilul meu complet

Arhivă blog

  • ►  2016 (1)
    • ►  noiembrie (1)
  • ▼  2014 (1)
    • ▼  iunie (1)
      • Sfarsit de an scolar 2014
Tema Filigran. Un produs Blogger.